Zec – Eenrum E2

Zec – Eenrum E2
Vandaag 22-3-14 waren we te gast op het zand siro in Zandeweer.

Na een gedegen voorbereiding op donderdag avond tegen de Dm1 waarbij de training van de senioren iets op schoof (bedankt voor het geduld) traden we aan tegen de E1 van vv Zandeweer. Na de aftrap was het al gauw duidelijk dat eenrum aanvallende partij was. Over de vleugels aanvallen bal voorleggen en intikken. Het eerste werd goed uitgevoerd. Het intikken is toch iets lastiger dan gedacht. (gaan we op trainen)Omdat we over een wissel beschikten kon de coach mooi doorwisselen en uitleggen wat er aan de spel wijze mankeerde. Bij de rust was het dan al 1-3 voor Eenrum. Aantal gemiste kansen eerste helft 4. In de rust werd de scheidsrechter besproken. Hier uit hebben de jongens geconcludeerd dat het een thuisfluiter is dat de tegenstander verkeerd ingooide etc,etc,De algemene conclusie luide :Niks van aan trekken en een meer maken dan de tegenstander. De tweede helft een counterend Zandeweer en een aanvallend Eenrum. Het aantal gemiste kansen voor Eenrum 7 De uitslag is uiteindelijk 1- 4 geworden.