VVSV’09 verslaat EKC 2

In Eenrum stonden woensdagavond 27 augustus voor hun tweede bekerwedstrijd de dameselftallen van het thuisspelende ST Eenrum/Kloosterburen (EKC) 2 en VVSV’09 uit Ulrum/Zoutkamp tegenover elkaar. VVSV’09 bleek de sterkere ploeg alhoewel EKC wel pogingen deed om wat terug te doen. Het elftal van trainer Piet Ruchti nam na 5 minuten dan ook de leiding toen de rappe Grisanne Meijering de EKC-defensie eruit liep en de 0-1 noteerde. In de 10e minuut was het wederom raak en wederom was het Grisanne Meijering die het net deed bollen: 0-2. Aan de andere kant kreeg ook EKC wel mogelijkheden maar een goed keepende VVSV-goalie Jolanda van Dijk wilde van geen wijken weten. Zo stuitte Anouk Koster op Van Dijk en schoot ze later ook naast terwijl een vrije trap van Claudia van der Horn eveneens onschadelijk werd gemaakt. Doch ook VVSV’09 kwam er verder niet meer door zodat 0-2 ook de ruststand werd.

Na de rust toog EKC naar voren maar doelpunten bleven uit. Rebecca Postam zag haar schot naast gaan. Het was wederom VVSV’09 dat na 11 minuten de score verder opvoerde. Een corner werd door Gea Veenwijk achter keepster Christina Prins gewerkt: 0-3. EKC poogde wat terug te doen maar het was opnieuw VVSV’09 dat in de 70e minuut weer toesloeg. Het was Grisanne Meijering die met haar derde doelpunt haar ploeg op een 0-4 voorsprong zette. Hierna kreeg VVSV’09 nog wel wat kansjes maar verdere doelpunten bleven uit. EKC op haar beurt zag Lisanne Broekema nog over schieten maar wist de eer niet meer te redden zodat 0-4 ook de eindstand werd. EKC treft zaterdag Rood Zwart Baflo terwijl VVSV’09 tegen OKVC het bekeravontuur veilig kan stellen.