Teamindeling Jeugd Najaar 2016-2017

Beste allen,

In de afgelopen periode zijn we druk geweest met de indelingen voor het volgend seizoen. In de bijlage vinden jullie de concept indeling van de teams en de begeleiding van die teams. Naar ons idee een prima indeling om het komende seizoen in te gaan.

Met vriendelijke groet,
Jeugdcommissie
vv Eenrum

Seizoen 2016-2017
B-jeugd (15/16 jaar)
Geboortejaren 2000-2001
B1 Achternaam Voornaam Geboortejaar team 2016
1 Habtom Abel 2000 C
2 Kraaivanger Erik 2000 C
3 Vitters Jarick 2000 C
4 Bakker Maarten 2001 C
5 Jonge, de Daan 2001 C
6 Ennema Luc 2001 C
7 Maring Arien 2001 C
8 Smit Patrick 2001 C
9 Wosten Hein 2001 C
10 Hanenburg Sam 2002 C
11 Horn, van der Jop 2002 C
12 Klerk, de Devi 2002 C
13 Mulder Jurrien 2002 C
14 Vries, de Laurens 2002 C
15 Jisse
Leiders/trainers/coaches:
Leiders: Harm Mulder en Gerard Wosten
Trainer: Harm Mulder
C-jeugd (13/14 jaar)
Geboortejaren 2002-2003
C1 Achternaam Voornaam Geboortejaar team 2016
1 Bos Frank 2003 D1
2 Bos Marik 2003 D1
3 Jonge, de Ronan 2003 D1
4 Jongsma Reinier 2003 D1
5 Meijer Daan 2003 D1
6 Oorebeek Ruben 2003 D1
7 Schoenmakers Ruben 2003 D1
8 Stoker Thijmen 2003 D1
9 Vries, de Niek 2003 D1
10 Bolhuis Twan 2004 D1
11 Diemer Ralph 2004 D1
12 Mennes Renzi 2004 D1
13 Rozema Jasper 2004 D1
Leiders/trainers/coaches:
Leiders: Jans Meijer en Eric Schoenmakers
Trainers: Eric Schoenmakers, Johan Bos en Rick Rozema
MC Achternaam Voornaam Geboortejaar team 2016
1 Buikema Kirsten 2001 MC
2 Oorebeek Veerle 2001 MC
3 Pijpstra Eva 2002 MC
4 Tuuk, van der Malyn 2002 MC
5 Winter, de Carlijn 2002 MC
6 Meurs Joni 2002 MC
7 Hes Rosanne 2002 MC
8 Oostenbrink Tetske 2002 MC
9 Pankras Jet 2002 MC
10 Diemer Maud 2003 MC
11 Krans Manon 2003 MC
12 Veldink Noor 2003 MC
13 Diephuis Celina 2003 MC
14 Wosten Jikke 2003 MC
15 Nienhuis Fleur 2003 MC
16 Horn, van der Kiki 2003 MC
Diephuis Chimene 2001 MC
Leiders/trainers/coaches:
Leiders: Marije Pankras en Bernard Krans
Trainers: Bernard Krans en Kim Molenaar
D-jeugd (11/12 jaar)
Geboortejaren 2004-2005
D1 Achternaam Voornaam Geboorte-jaar team 2016
1 Windt, de Liene 2003 D2
2 Bippes Amelie 2004 D2
3 Buikema Tygo 2004 D2
4 Dijkstra Hidde 2004 D2
5 Maring Nick 2004 D2
6 Marinus Marjolaine 2004 D2
7 Meer, van der Kim 2004 D2
8 Meijer Amber 2004 D2
9 Valk, de Sophie 2004 D2
10 Vogel Jillis 2004 D2
11 Vos Dominiek 2004 D2
12 Brian Jurgen 2004 D2
13 Bijholt Elise 2005 D2
14 Boersma Gert Jan 2003 D2
Leiders/trainers/coaches:
Leiders: Petra van Wijk, Dennis Valk, Kor Nienhuis
Trainers: Dennis Valk, Marc Snijder
D2 Achternaam Voornaam Geboorte-jaar team 2016
1 Helbig David 2004 E1
2 Kroneman Thijs 2004 E1
3 Beukema Marco 2005 E1
4 Boerhave Wout 2005 E2
5 Boonstra Olaf 2005 E1
6 Drentje Milan 2005 E1
7 Kiewiet Gijs 2005 E2
8 Smedinga Stan 2005 E1
9 Stoker Teun 2005 E1
10 Veldink Rens 2005 E1
11 Wosten Siem 2005 E1
12 Chudobski Pjotr 2005 D2
13 Chrishof Thijmen 2005 nieuw
14 Kuizinga Edward 2005 nieuw
15 Wassenaar Siem 2005 nieuw
Leiders/trainers/coaches:
Leiders: Wieger Beukema (coach) en Annemarijke Stoker (organisatie)
Trainers: Tim Bos, Jorick Bakker
E-jeugd (9-10 jaar)
Geboortejaren 2006-2007
E1 Achternaam Voornaam Geboorte-jaar team 2016
1 Reneerkens Ravi Jan-06 E2
2 Meijer Jorn Mei 2006 E2
3 Niemeijer Dylan Mei 2006 E2
4 Witt, de Koen Juni 2006 E2
5 Bosch, van den Tom Juli 2006 E2
6 Vitters Lasse Okt 2006 E2
7 Steentjes Jan Nov-06 E2
8 Beukema Melvin Jan-07 E2
9 Diephuis Jesse Jan-07 E2
10
Leiders/trainers/coaches:
Leiders: Marianne en Sjoerd Vitters, Wieger Beukema
Trainer: Sjoerd Vitters
E2 Achternaam Voornaam Geboorte-jaar team 2016
1 Meijer AnnaFleur Dec-05 F1
2 Groenhagen Zoe Jan-06 F1
3 Heidema Sanne Feb-06 F1
4 Rozema Sophie Maart 2006 F1
5 Dijken, van Esmee Juni 2006 F1
6 Scheer, van der Mats Nov-06 F1
7 Meijer Jurre Jan-07 F1
8 Faber Anouk Mei 2007 F1
9 Horn, van der Tom Mei 2007 F1
10
Leiders/trainers/coaches:
Leiders: Tinus Meijer, Leon Leber,
Trainers: Douwe van der Meulen, Harman Mensinga
F-jeugd (7-8 jaar)
Geboortejaren 2008-2009
F1 Achternaam Voornaam Geboorte-jaar team 2016
1 Boerhave Siebren Mei 2008 F2
2 Mulder David Mei 2008 F2
3 Dijken, van Niels Nov-08 F2
4 Vos Thom Nov-08 F2
5 Meijer Rosalinde Jan-09 F2
6 Duivelaar Dinand Apr-09 F2
7 Dijk, van Jesse Jul-09 F2
8 Smits Iris Jul-09 F2
9 Heidema Lotte 2009 F2
10 Tilstra Frits 2008 F2
11 Sollinger Flink 2008
12 Zweepe L. Sep-07 nieuw
Leiders/trainers/coaches:
Leiders: Peter Smits
Trainer: Peter Smits
Mini Pupillen (5-6 jaar)
Geboortejaren 2010-2011
MP Achternaam Voornaam Geboorte-jaar team 2016
1 Steeg, van der Ruben Mei 2009
2 Huizenga Yoni Okt 2009
3 Mohammed 2010
4 Mulder Tim 2010
5 Boerhave Arne Jan-10
6 Schol Jarno Jan-10
7 Diephuis Tim Juli 2010
8 Schol Boaz Dec-11
9
10
Leiders/trainers/coaches:
Leider: Alice Buijsert,
Trainers: Marijn Nienhuis en Irene Bos