Spektakel bij oefenduel B1- EKC2

Op woensdag 20 augustus speelden de B junioren tegen het EKC dames 2 team.
Helaas begon de wedstrijd voor Melanie Balk niet zo leuk . Deze moest al tijdens de warming up het voetbalen staken omdat ze haar knie verdraaide. De fysiek veel sterker Boys hadden van de trainer de opdracht gekregen om absoluut geen duel aan te gaan tegen de dames. Deze opdracht werd uitgevoerd waardoor er verzorgt voetbal op de mat werd gelegd. De EKC dames 2 waren het eerste half uur absoluut niet kansloos. Onder bezielende leiding van de leider Kor werd door de dames regelmatig de aanval opgezocht. De achterroede van de B junioren kwam absoluut niet in gevaar. Ook de MB meiden die met ons mee voetbalden pasten zich prima aan het spel wat de mannetjes op de mat legden. De eerste helft resulteerde in een flinke voorsprong ten gunste van de B junioren. De tweede helft gaf een zelfde speelbeeld. De MB meiden van de B junioren zetten hun beste beentje voor wat resulteerde in vijf doelpunten gescoord door de de MB meiden. Door het slecht uitverdedigen van de verdediging wisten de EKC Dames 2 toch nog op prachtige wijze de keeper van de B junioren te verschalken.

Al met al een leuke sportieve strijd waarbij beide coaches tevreden op terug kijken. En het publiek kon genieten van de soms schitterende reddingen van de keeper van de EKC 2 dames en uiteraard de mooie doelpunten van de boys.

Bert
IMG-20140820-WA0001