Slechte dag voor EKC 2

De dames van ST Eenrum/Kloosterburen 2 speelden zaterdag 20 september tegen het elftal van ST Middelstum-KRC uit Middelstum en Kantens. Middelstum-KRC was geformeerd uit de overgebleven speelsters van Middelstum en KRC. Wel was Middelstum afgelopen seizoen kampioen geworden maar men koos voor wederom de 5e klasse. In een zeer mistig duel – de speelsters aan de overkant van het veld waren niet of nauwelijks zichtbaar veegde Middelstum-KRC de vloer aan met EKC. De thuisploeg was niet opgewassen tegen de snelle en meer ervarene speelsters van Middelstum maar liet het hier en daar ook wel bij zitten. Na 4 minuten opende Middelstum-KRC de score: 0-1. Keepster Christina Prins deed haar best maar werd in de 12e minuut wederom geklopt: 0-2. De thuisploeg poogde wat terug te doen en slaagde daar in de 20e minuut in toen Kirsten Berghuis via de paal de 1-2 noteerde. Een minuut later stond het 1-3 en daarna ging het hard. De meer gewiekster gasten vonden de juiste wegen door de EKC-defensie en alhoewel keepster Prins ook verscheidene ballen stopte kon ze niet verhinderen dat het bij de rust 1-8 stond.

Na de rust speelde EKC beter maar kon helaas niet verhinderen dat Middelstum-KRC er een schietfestijn van maakte. EKC speelde wel wat meer naar voren maar echte kansen leverde dat niet op. Middelstum-KRC kende dat probleem niet en toen de kruitdampen optrokken stond er een eindstand van 1-19 in het boekje van scheidsrechter E. de Haan. Een wedstrijd wat men in voetbaltermen bestempelt als om snel te vergeten. Komende zaterdag De Fivel-EKC 2, aanvang 10.00 uur.