Onnodig verlies EKC dames

De voetbaldames van ST Eenrum/Kloosterburen speelden zaterdag 30 april in het Friese Bergum tegen de dames van Bergum BCV Combinatie (BBC). Thuis had EKC met 0-6 verloren maar nu wilde men een beter resultaat. In het eerste half uur had EKC dan ook een overwicht dat zich in de 27e minuut uitbetaalde. Sarah Rijzinga vond Rebecca Postma die de 0-1 inschoot. EKC wilde meer en deed ook wel pogingen maar het haalde allemaal niets uit. BBC kwam nu ook meer opzetten en in de 43e minuut kwam de thuisploeg dan ook langszij: 1-1. Tot de rust bleef het hierbij.

Ook de tweede helft gaf twee niet bijster goed spelende elftallen. De betere kansen waren wel voor EKC maar Marjon Bos, Wendy Reitsma en Sarah Rijzinga waren onfortuinlijk. Ook vrije trappen van Krista Berghuis en corners van Janet Toonder kregen geen positief vervolg. Het was juist BBC dat in de 73e minuut op een voor EKC ongelukkige manier op 2-1 kwam. Vijf minuten later kon Demi Mulder niet verder en werd vervangen door Loes Korhorn. EKC ging nu één-op-één spelen maar ook dat leverde geen resultaten op. Aan de andere kant was EKC-keepster Nicky Bos wel paraat dus ook BBC kwam niet meer tot doelpunten maar won wel met 2-1 waardoor de punten in Bergum bleven. Komende zaterdag spelen de dames van EKC hun laatste competitiewedstrijd thuis in Kloosterburen (aanvang 14.00 uur) tegen CVV Oranje Nassau 3 waarna de nacompetitie wacht.