Niet gewonen maar zeker niet verloren.

Niet gewonen maar zeker niet verloren.
Eenrum E2 tegen Hunsingo E6

In dit van te voren al beladen duel tegen Hunsingo E6 is er door de jongens en meisjes veel strijd geleverd. Zaterdag morgen half elf, de mannen van de E2 zijn al helemaal opgewonden over deze wedstrijd. Er rest mij niets anders dan de voetballers tot kalmte te dwingen. De mannen moeten spelen met de handrem er op. Het lijkt een opgaande strijd te worden maar de tegenstander komt op voorsprong, 0-1. De mannen en vrouwen van de E2 geven niet op en het is Amber Meijer die de bal in het netje doet belanden, 1-1. Weer een gelijk opgaande strijd. Vlak voor de rust maakt de tegenstander 1-2. We wisselen in de rust Ralph voor Alex als keeper. We zien nu een meer aanvallend Eenrum dat net als vorige week zaterdag veel balverlies leed bij het uitverdedigen. En met de sterke tegen wind resulteerde dat in een aantal tegen doelpunten. Ondanks dit verlies zag ik dat de mannetjes en vrouwtjes stinkend hun best hebben gedaan en het verlies accepteerden. En dat is de winst. Meisjes bedankt voor het mee voetballen. Op naar de volgende week.

Bert