Mooi weer voetballers

Zaterdag 19 april moesten de toppertjes van de f3 voetballen tegen Viboa/Hunsingo. Het weer was mooi dus we hadden er allemaal zin in. Na een zeer korte tactische bespreking, “we moeten meer scoren als die anderen”, werd er fanatiek begonnen aan de wedstrijd. Al snel schoot/rolde Ravi zijn 6e van het seizoen er in. Tom had er zin in nadat ie als wissel was begonnen en solode naar de 0-2. Toen werd er even niet opgelet en was het  1-2. Na nog een doelpunt van Tom, ook nummer 6 voor hem, was het rust. Omdat er in de kleedkamer allemaal ‘piemels’ waren was de pauze in de openlucht. Na een paar kleine tips werd er weer begonnen. De tweede helft werd er zeer goed vrijgelopen en overgespeeld. Dit resulteerde al snel in het eerste doelpunt van Gijs 1-4 dus. Daarna werd er steeds beter gespeel alleen wou de bal er niet in. Niek vond dat niet leuk en schoot de bal er hard in, ook zijn eerste doelpunt. Dit was trouwens na een prachtige opgezette aanval. Met een stand van 1-5 kwam Winsum steeds dichter bij het doel en had keeper Ravi wat te doen, als verdedigers Sophie en Djoa de bal  al niet hadden. Na een geweldige counter zat het eerste doelpunt van Anouk er in en dat was ook het laatste doelpunt.