F3 wint voor het eerst

Na een week rust waren de dames en heren van de f3 helemaal klaar voor de kraker met Holwierde. Beide teams hadden dit jaar nog niet gewonnen.
De eerste helft begon super voor eenrum en al snel was het al 1-0 door Tom. Hierna kwam Holwierde even in de buurt van het doel maar met goed voetbal zette Eenrum de stand op 3-0, eerst Ravi en toen weer Tom. Het werd voor rust zelf 4-0 door een prachtig lobje over de keeper door Ravi.
In de rust legde Joost nog een keer uit waar iedereen moest staan in het veld en gingen we vol vertrouwen aan de tweede helft beginnen. Na een snel doelpunt van Jarnick werd het nog 5-1. De tweede helft was het voetbal niet meer zoals was afgesproken maar er werd nog wel 2x gescoord door Ravi en Jarnick. En ook de Dames Djoa en Anouk hadden nog goede kansen maar ze gingen er niet in.

Volgende week FC LEO uit, thuis met 15-1 verloren. Nu gaan we winnen.