EKC op zaalvoetbaltoernooi v.v. Muntendam

In Sporthal “Ruitershorn” te Muntendam namen de dames van ST Eenrum/Kloosterburen (EKC) zaterdag 20 december met 2 teams van 6 speelsters deel aan het “Menterwolder Futsaltoernooi” georganiseerd door de v.v. Muntendam. EKC 1 bestaande uit Janet Toonder, Sarah Rijzinga, Romy Rijzinga, Irene Bos, Krista Berghuis en Claudia van der Horn speelde in poule C en behaalde de volgende resultaten:

EKC – Nieuw Roden 0-2
Musselkanaal 2 – EKC 0-2
VAKO – EKC 0-9
EKC – Valthermond 3-0
EKC – Oranje Nassau 3 1-1

Hiermee eindigde EKC met 10 punten en 15 doelpunten voor en 3 tegen op de 3e plaats wat helaas geen verder vervolg gaf naar de finaleronde. Hier gingen Oranje Nassau 3 en Nieuw Roden heen. De 15 doelpunten kwamen op naam van Sarah Rijzinga 5, Romy Rijzinga 3, Janet Toonder 3, Krista Berghuis 2, Claudia van der Horn 1 en Irene Bos 1.

EKC 2 speelde in poule D en bestond uit Marjon Bos, Anouk Koster, Marije Roelink, Merel Schothorst, Marijn Nienhuis en Alinda Korhorn. Hun uitslagen waren:

ZNC 2 – EKC 2 0-3
EKC 2 – Zwartemeerse Boys 2-0
KZC – EKC 2 0-1
EKC 2 – Gieten 2-0
EKC 2 – Musselkanaal 2-2
EKC 2 – Groninger Boys 1-0

Door deze resultaten legde EKC 2 beslag op de 1e plaats met 16 punten uit 6 wedstrijden en met 11 doelpunten voor en 2 tegen. De 11 doelpunten kwamen op naam van Marjon Bos 6, Anouk Koster 2, Marije Roelink 2 en Merel Schothorst 1. Zij gaan wel door naar de finaleronde op zaterdag 3 januari.