EKC nipt langs SWZ Boso Sneek

De dames van ST Eenrum/Kloosterburen (EKC) speelden zaterdag 28 mei thuis op Sportpark “Westerklooster” te Kloosterburen hun tweede promotie/degradatiewedstrijd tegen de dames van SWZ Boso Sneek uit Sneek. Met mooi weer en een behoorlijke dosis spanning traden beide ploegen tegen elkaar aan. Het ging aardig gelijk op met dan EKC weer naar voren en dan SWZ weer. De thuisploeg kreeg wat kansen maar deze werden niet benut. Kim Mulder schoot over, Rebecca Postma stuitte op de keepster en Minke Toonder zag haar schot op de lat belandden. Toch nam EKC in de 36e minuut een voorsprong. Uit een pass van Sarah Rijzinga zag Marije Roelink kans de bal in het Sneekster doel te jagen: 1-0. SWZ probeerde voor de rust de stand weer gelijk te trekken maar slaagde daar niet meer in. Ook EKC wist niets meer te brengen maar leidde bij de rust wel met 1-0.

De tweede helft was van een minder gehalte. SWZ deed wel meer pogingen om gelijk te komen maar faalde in de afwerking. EKC-keepster Nicky Bos hield haar doel schoon. In de 56e minuut werd Kim Mulder gewisseld voor Lotte Hoogland. EKC kende wel wat oplevingen maar wist hier geen gebruik van te maken. Ook SWZ deelde in de malaise zodat de 1-0 ook de eindstand werd maar EKC komende zaterdag wel met een voorsprong naar Sneek gaat.