EKC 2 niet opgewassen tegen GSVV The Knickerbockers 8

De reserves van ST Eenrum/Kloosterburen (EKC) togen zaterdagmorgen 1 oktober naar Groningen voor hun wedstrijd tegen GSVV The Knickerbockers 8 wat gevormd wordt door studentes van de RUG. In de eerste 20 minuten speelde EKC een goede partij. Sanne Werkman zorgde voor 0-1 terwijl Loes Korhorn de 0-2 op haar naam zette. Echter na de eerder genoemde 20 minuten zakte EKC in en wist The Knickerbockers nog voor de rust de stand op te buigen in een 3-2 voorsprong.

Na de rust werd het eerst nog 4-2 maar Loes Korhorn verkleinde weer naar 4-3. Helaas wist EKC hierna niets meer klaar te maken en werd het ook conditioneel geklopt door de snellere studentes die nog driemaal de weg naar het doel vonden en daarmee met een 7-3 overwinning afsloten. Komende zaterdag speelt EKC thuis in Kloosterburen tegen SV Bedum 3, aanvang 12.30 uur.