EKC 2 doet zich tekort

De voetbalvrouwen van ST Eenrum/Kloosterburen 2 speelden zaterdag 3 oktober thuis in Kloosterburen tegen het elftal van GVAV-Rapiditas uit Groningen. Het ging aardig gelijk op maar het waren de stadjers die na 4 minuten aan de leiding kwamen toen de EKC-defensie niet ingreep: 0-1. EKC ging op jacht naar de gelijkmaker en dat lukte in de 9e minuut. Lisette Luit vond Claudia van der Horn die van afstand de 1-1 inschoot. Hierna bleef het aardig gelijk opgaan alhoewel EKC bij vlagen slordig speelde. Beide keepsters – Maaike Adema bij EKC – evenwel hielden hun doelen schoon zodat 1-1 ook de ruststand werd.Na de rust ging het mis bij EKC. Niets lukte meer en het spel oogde soms chaotisch. GVAV-Rapiditas profiteerde gretig van de inzinking bij EKC en scoorde er dan ook lustig op los. Toen scheidsrechter Van der Klei voor het einde floot prijkte er dan ook een 1-6 eindstand in zijn uitslagenboekje waarmee EKC zich duidelijk te kort deed.

EKC 2 – GVAV-Rapiditas 1-6 (1-1). 4. GVAV 0-1; 9. Van der Horn 1-1; 53. GVAV 1-2; 66. GVAV 1-3; 68. GVAV 1-4; 82. GVAV 1-5; 90. GVAV 1-6.

Scheidsrechter: A. van der Klei (Kloosterburen)

EKC 2: Anouk Koster, Kirsten Berghuis, Iris Knol, Natasja van der Klei, Marlies Tammens, Charlotte van Dort, Cynthia Schutrup, Maaike Adema, Sanne Werkman, Marijn Nienhuis, Claudia van der Horn, Nina Korhorn, Lisette Luit, Iemke Jongsma, Ryanne Bakker, Suzanne Bergstra.