Eenrum zaaldames langs ZVV Madjoe

In Groningen speelden de zaalvoetbaldames van Eenrum vrijdagavond 31 januari de return tegen de dames van ZVV Madjoe. Thuis had Eenrum met moeite net met 3-2 gewonnen. Daar Hilma Hamming afwezig was, stond Margriet Rozema op doel. Eenrum begon goed want al na 2 minuten nam het een voorsprong. Selina Vorenkamp kreeg de bal bij Sarah Rijzinga die draaide en scoorde: 0-1. Eenrum wilde hierna doordrukken maar speelde te gehaast waardoor niets nog wilde lukken. Wel was het de bovenliggende partij maar het moest wel oppassen voor Madjoe. Bij Eenrum waren er wel kansen maar Selina Vorenkamp stuitte op de keepster, Sarah Rijzinga nam veelvuldig het doel onder vuur helaas ook zonder resultaat, na een pass van Ellen Toonder stuitte Linda Bolt ook op de keepster en Anda Toonder testte het houtwerk van het doel. De thuisploeg kwam na ongeveer 15 minuten meer opzetten en sloeg dan ook gelijk toe. In de 18e minuut wist keepster Margriet Rozema eerst nog te redden maar werd ze in tweede instantie geklopt: 1-1. Eenrum moest weer komen maar Linda Bolt schoot naast. De roodbaadjes zagen Madjoe weer opkomen en in de 24e minuut vloog de bal wederom in het Eenrumer doel: 2-1. Toch stelde Eenrum in de laatste minuut orde op zaken. Uit een corner van Sarah Rijzinga noteerde Anda Toonder de 2-2 gelijkmaker. Even later vond Vera Toonder Sarah Rijzinga die de ruststand op 2-3 stelde.

In de tweede helft kwam Eenrum meer opzetten maar wist vooralsnog haar voorsprong niet verder uit te breidden. Sarah Rijzinga stuitte op de keepster en schoot naast terwijl ook Vera Toonder op de keepster stuitte. Madjoe probeerde ook wat terug te doen maar Eenrum wist dit eenvoudig weg te werken. Het duurde tot de 33e minuut voordat Eenrum haar voorsprong uitbreidde. Anda Toonder vond Sarah Rijzinga die door de benen van de keepster de 2-4 op het scorebord zette. Eenrum bleef komen maar liep herhaaldelijk vast. Aan de andere kant kwam ook Madjoe er nauwelijks door heen en anders was daar keepster Rozema paraat. Toch gelukte het Madjoe om in de 42e minuut om de aansluiting te vinden: 3-4. Echter nog in dezelfde minuut viel Margriet Rozema geblesseerd uit en nam Linda Bolt haar plaats onder de lat over. Nog steeds in de 42e minuut – de tijd was stilgezet bij de keepsterwisseling – sloeg Eenrum toch weer toe. Sarah Rijzinga brak door de Madjoed-defensie en schoot de 3-5 binnen. Daarna probeerden beide partijen – Eenrum meer dan Madjoe – het nog wel maar verdere doelpunten bleven uit zodat 3-5 ook de eindstand werd. Komende vrijdag is het Eenrum-WMC, aanvang 20.00 uur in de gemeentelijke sporthal.