Eenrum B1, een mooi stel!

In een tijd waarin B-junioren helaas zo vaak negatief in het nieuws komen, denk aan het vreselijk bericht over grensrechter Nieuwenhuis, laten de jongens (en meisje) van Eenrum
zich van een hele goede kant zien.

Aanvoerder Stefan van der Horn had als stageopdracht het organiseren van sportevenementen en heeft in samenwerking met de wintercuporganisatie de F2 dag in de gymzaal van Eenrum geregeld. Spontaan hebben 7 van zijn teamgenoten zich aangeboden om hem de gehele dag (van 8 tot 5) ter zijde te staan. Het fluiten van de wedstrijden, bemannen van de kantine schenken van ranja, ontvangen van de teams, schoonmaken en opruimen nadien enz enz werd allemaal door deze 8 B-junioren op zich genomen. En het was een perfecte dag, waarin zowel de spelertjes als het publiek veel plezier van hebben gehad!

Stefan, Giovanni, Ricardo, Demie, Jorrick, Ingmar, David en Arend bedankt!