2e Hands voetbalschoenen ? steun de club

Het is ons bij de vv Eenrum opgevallen dat kindervoeten sneller groeien dan voetbalschoenen. Dit is lastig en heeft tot gevolg dat die kinderen steeds weer nieuwe schoenen nodig hebben, terwijl de schoenenkast voller en voller raakt, de schoenen krijgen vaak niet de kans afgedragen te worden zodat u ze met een goed geweten in de container kunt kieperen.

Wij hebben daar een mooie oplossing voor gevonden. Een facebooksite waarop deze schoenen aangeboden worden. U levert ze in bij de club, kast leeg, u blij! En voor 5 euro kan een liefhebber deze schoenen overnemen, kind blij, u blij! Bovendien steunt u hiermee de club, want van het geld wat dit alles opbrengt gaan we iets leuks doen voor de jeugd bij de club. Wij blij, u alweer blij!
Neem eens een kijkje op onze facebooksite!

https://www.facebook.com/voetbalschoeneneenrum